Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Restaurace

[Virtuální prohlídka

Restaurace Domažlice

Stylová chodská restaurace, která nemá v ČR obdoby!

V naší restauraci Vás přivítá originální chodský interiér, který vychází z několika set leté tradice, která se zde na Domažlicku udržuje již po několik generací. Jsme netradiční restaurací, která nabízí své prostory jak k příjemnému posezení u jídla a pití, tak je lze využít k pořádaní svatby, firemních akcí  či rodinných oslav.

Regionální kuchyně

Na Chodské chalupě klademe důraz na regionální chodskou kuchyni. Z naší nabídky si můžete vybrat jak klasická česká jídla, tak i vybrané speciality z našeho kraje. Při výběru můžete využít našeho personálu, který je připraven Vám doporučit nejvybranější pochoutky naší kuchyně.

V roce 2011 byla naše kuchyně nově vybavena dle posledních evropských standardů. K dispozici tak máme jedno z nejkvalitnějších vybavení pro přípravu Vašich pokrmů.

Poloha restaurace

Poloha restaurace je situována hned vedle pomníku Jana Sladkého Koziny. Z terasy restaurace je nádherný výhled do okolí Domažlic. Lokalita je vhodná také pro turisty, kteří se přišli podívat na pomník J.S.Koziny. GPS souřadnice a adresu naleznete na stránce kontakty.

Kapacita

Interiér restaurace disponuje kapacitou 100 až 120 míst k sezení. V letní sezóně je možnost posedět na terase, která pojme necelých 50 hostů. Celková kapacita je tedy necelých 200 hostů. I z těchto důvodů se u nás často pořádají netradiční svatební hostiny a větší firemní akce.

Dětské hřiště a koutek

Našimi častými hosty jsou i ti nejmenší z nás a proto jsme pro děti připravili dětský koutek a venkovní dětské hřiště, kde se po celou dobu své návštěvy krásně zabaví. 

Zábavné večery

Ve spolupráci s místními hudebními soubory a umělci pro Vás pořádáme zábavné večery u dobrého jídla a pití. O aktuálních akcích Vás pravidelně informujeme v sekci aktualit. Přihlaste se k odběru aktualit a neunikne Vám žádná pořádaná akce!

Parkování a doprava

V areálu restaurace se nachází parkoviště s kapacitou cca 40 vozidel. K dispozici jsou také 2 stání pro autobusy. Nebojte se u nás ochutnat výborné značkové víno a dobré pivečko. Řízení vašeho vozu přenechejte na nás, rádi vás domů odvezeme.

Otevírací doba Chodské chalupy

S výjimkou akcí, jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní akce a další soukromé události naleznete našich stránká v sekci aktuality

Rezervovat stůl